Kancelaria Rachunkowa In.come Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Biuro Rachunkowe w Warszawie - IN.COME - księgi handlowe i rachunkowe, rozliczenia podatkowe

Biuro księgowe Warszawa

W biurze rachunkowym IN. COME oferujemy prowadzenie księgowości dla stowarzyszeń i fundacji. Usługi w tym zakresie obejmuje: sporządzanie planu kont i polityki rachunkowości, bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych obejmujących bilans, rachunek zysków i strat oraz informacje dodatkowe, roczne rozliczenie CIT, sporządzenie ewidencji wyposażenia oraz wykazu środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, sporządzanie raportów kasowych i rejestrację wyciągów bankowych, prowadzenie rozliczeń z ZUS i kontrolę rozliczeń z kontrahentami. Nasze usługi są kompleksowe, profesjonalne i wykonywane terminowo.

Kancelaria Rachunkowa In.come Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Skierniewicka 10A / VI/60